Pálava Country Art - CHS Papillonů a Staffordů

Vítejte na webových stránkách chovatelské stanice Pálava Country Art, plemene Papillon – Malý kontinentální španěl

a Americký Stafordšírský Teriér.

Chovatelská stanice (dále jen ChS) Papillonů založená r. 2014 a registrovaná u Česko - Moravské kynologické unie ČMKU, www.cmku.cz. Jsme rodinnou ChS, ale naším cílem je se stát TOP ChS plemene Papillon – Malý kontinentální španěl.

Od roku 2018 se zabýváme i chovem plemene AST - American Staffordshire Terrier. S tímto plemenem sklizíme úspěchy na poli výstavním, chovatelském a loveckém.

Naším záměrem je odchovávat štěňata Papillonů a Stafordů s excelentními rodokmeny (PP vždy!, bez vyjímek) pro nás i do zahraniční. Naši psi nejsou v kotcích a jejich zahradou je oblast jižní Moravy, Pálava. Vystavní úspěchy najdete v dalších záložkách.

Jak jste již poznali, jsme původně z okolí Brna, respektive z malého města jménem Hustopeče u Brna. Odtud tedy i název naší ChS.

Naší nynější adresou je vesnička Dobšice v těsné blízkosti města Znojma. Dostat se k nám není obtížné. Zvládnete to autem, autobusem i vlakem, neb žijeme v turisticky a rekreačně vytížené zóně.

Název Pálava Country Art, vzešel ze společného úsilí mojí dcery a mé osoby. Dcera navrhla Pálava Country Yard (yard = okolí, dvůr, zahrada), ale já ji přeslechla a místo yard tu máme art (umění). Úžasná chyba :-D

Naše Papillony a Staffordy krmíme primárně granulemi značky Yoggies a Calibra Verve a také používáme BARF styl stravy. Jsme s nimi celodenně v kontaktu a stále sebe i je učíme novým věcem (handling, dogdancing, agility, a různé hry).

 

Tvorba webovych stranek pro chovatele